Загартовування, добре харчування важливі для здоров’я дитини, але, на жаль, вони не захищають від інфекційних хвороб. Ніщо не зможе захистити вашу дитину від небезпечних інфекцій краще за вакцинацію.

Шановні дорослі! Хочеться поговорити з Вами на важливу і актуальну у наш час тему - здоровий спосіб життя наших дітей і як сім'я впливає на формування здорового способу життя. Найголовнішою метою сім'ї є - утвердження здорового, тверезого способу життя членів сім'ї.

Відповідно до «Положення про дошкільний навчальний заклад» одним із завдань дошкільної освіти є охорона життя та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей. Так само на підставі Положення в закладі групи можуть мати оздоровчу спрямованість.

Для ослаблених дітей та інших категорій дітей, які потребують тривалого лікування та проведення для них необхідних оздоровчих заходів розроблено «Комплексний план зміцнення здоров'я дітей, які часто хворіють» на 2015 – 2016 навчальний рік.

Грип — це гостре інфекційне захворювання дихальних шляхів, яке викликається вірусом грипу. У побуті грипом часто називають будь-яку застуду, що не є вірно, тому що, окрім власне вірусу грипу, схожі симптоми можуть бути викликані багатьма іншими.

Сприйнятливість дітей до збудників грипу та інших ГРВІ пояснюється відсутністю у них імунної пам'яті про попередніх контактах з патогенами.

Наше опитування

Чи любить Ваша дитина займатися спортом