Відповідно до наказу начальника Департаменту освіти Вінницької міської ради, на виконання Програми розвитку освіти міста на 2013 – 2020 роки, з метою сприяння комплексної реалізації широкого кола оздоровчих та спортивно – виховних заходів, розвитку фізичних здібностей, спортивних досягнень, виховання стійкого інтересу дітей дошкільного віку до активної рухової діяльності проводився чемпіонат з різних видів спорту серед вихованців дошкільних навчальних закладів «Старти надій» у три тури.

Сироватко Олександра (І місце у змаганнях із шахів)

На початку минулого навчального року в сім’ї Сироватко постало питання - на який гурток віддати доньку. Олександра, коли почула про те, що в садочку є можливість займатися шахами, відразу виразила бажання. І їй дуже сподобалося. Віталій Вікторович, тренер донечки, знайшов підхід до дитини, зрозуміло та дуже доступно пояснив Олександрі правила гри. І тепер вона з нетерпінням чекає кожного заняття.

В 2017 році Олександра зайняла на цих же змаганнях друге місце і після вручення медалі з цифрою "2 " вона хвилинку розглядала її і відразу проговорила: "Наступного року в мене обов’язково буде перше місце". Так і сталося. Вона старанно займалася, уважно слухала поради тренера, домагалася, щоб вдома з нею постійно хтось грав в цю неймовірно захоплюючу гру, де потрібно тихо сидіти, уважно слідкувати за всіма фігурами, старанно думати...

Колектив ЗДО та батьки Олександри горді за нашу розумницю -дівчинку.

Штурма Тимур (ІІ місце у змаганнях із шахів)

Які інтереси у сучасної дитини? У більшості випадків відповідь буде однозначною - комп'ютер. А кожен батько хоче виростити генія! Геній повинен вміти думати, а цього дитину можна навчити тільки за допомогою модельної гри.

Шахи непроста гра, тому перемога дитині подвійно солодка. Емоційна стійкість, тверда воля, рішучість, прагнення перемагати притаманні нашому вихованцю. Штурма Тимур цілеспрямований, активний, добрий, сміливий та чуйний. Він повернув цікавість до гри і батькам. І тепер вечорами вся сім'я частенько проводить за шаховою дошкою. А Тимур і свого молодшого братика вже навчає правилам гри. Програші, які, звичайно, можливі, навчать Тимура стійко і гідно приймати невдачу.

Адже це робота над помилками і поле для розвитку. Ставитися до себе в міру самокритично і аналізувати власні дії, отримувати потрібний і дуже цінний досвід - це необхідні складові для особистісного зростання будь-якої людини.

Сірачева Єва (III місце в номінації- спортивні танці (соло)

В художню гімнастику Єва прийшла рано. У цьому віці м'язи та зв'язки ще пластичні, легше піддаються розтяжці. Гімнастика - це не тільки прекрасні виступи під хорошу музику, але, в першу чергу, серйозні регулярні тренування, чималі навантаження, і величезна праця самої дитини, її тренера і батьків. В художній гімнастиці Єва знайшла неповторне вміння подати себе, як, напевно, у всіх видовищних видах спорту. Посмішка, розворот плечей, нахил голови, кожен жест - все тут вивірене, красиво, впевнено. І, навіть, якщо дівчинка не піде шляхом змагань і слави, ці уміння і навички залишаться з нею на все життя, а це, погодьтеся, теж чимало. Впертість і наполегливість - ось головні риси характеру маленької Єви.

Батьки завжди підтримують її у спорті, тому що вважають, що спорт є основою фізичного і розумового виховання. Єва любить багато подорожувати та пізнавати світ. З чотирьох років багато їздить з тренером на змагання по всій Україні та за кордон. Неодноразово здобувала перші місця. Єва рано навчилась бути самостійною. Дівчинка дуже комунікабельна та дружелюбна, легко знаходить тему для спілкування. Подобається навчатись. З радістю відвідує «Дошколярик», музичну школу та дитячий садочок. Завжди готова йти до цілі та виборювати перемогу.

Ннаджиофор Лео (І місце в спортивній грі «Баскетбол»)

Лео вперше - переможець у міському чемпіонаті з різних видів спорту серед вихованців закладів дошкільної освіти «Старти надій», але з самого початку бере ініціативу у свої руки. Пробіжка, розтяжка, розминка. Далі - вправи та естафети. Ведення, передачі, контроль м’яча - всі ці компоненти Лео виконував із своїм тренером інструктором з фізкультури Бондарчуком Віталієм Вікторовичем.

«Приємно працювати з дітьми, вони схоплюють все на льоту. Уважно слухають кожне завдання. Помітно, що для Лео - це чудові враження. У нього такий вік, багато енергії, її треба кудись спрямовувати. Заняття спортом позитивно впливають на дітей, на їхній фізичний і моральний розвиток», - ділиться думками Віталій Бондарчук.

Нині діти значно розвиненіші. У технічному плані діти мають комп’ютери, вони мають змогу дивитися матчі різноманітних чемпіонатів. Лео все «хапає на льоту» та використовує у грі.

Новини

Якісна вода – здорові діти
Віртуальна екскурсія «Пори року»
Пластичний малюнок. Проект BigArt
Арт – Багаж: педагогічні знахідки
Насіннєвий Challenge 2018
Осінній Ярмарок 2018
Голосування за проект Green Garden For Kinder Life
День Прапора 2018
Гармонійна робота з батьками: коротко про головне
Пеппа обирає професію
Переможці закладів дошкільної освіти «Старти надій»
Педагогічна рада, листопад 2017
Осінній ярмарок 2017
День Державного Прапора України 2017
Акції на підтримку воїнів АТО
Зимові свята для малят
Семінар керівників дошкільних закладів
Інноваційні технології в дитячому садку
Благодійні акції до зимових свят
VІІІ Малі олімпійські ігри
Вінниця – колиска мого дитинства
Здоров'язберігаючі технології
Всеукраїнський День дошкілля
Осінній ярмарок 2016
Перше місце в міському конкурсі
Свято «Вперед, до країни Знань!»
День Державного Прапора України 2016
Тато, мама, я – рятувальників сім'я

Наше опитування

Чи любить Ваша дитина займатися спортом