Навчати дітей правильному і безпечному поводженню у разі виникнення надзвичайних ситуацій потрібно ще змалечку. Саме для того аби діти ліпше засвоювали навики безпечного життя, є сенс долучати до уроків безпеки ще й батьків. 23 червня у закладі було проведено сімейну пізнавальну гру для маленьких вихованців та їхніх батьків «Тато, мама, я – рятувальників сім’я».

Участь у сімейній пізнавальній грі взяли три родини – команда родини Орел «Вогнеборці», команд родини Щербань «Рятівники» та команда родини Міщуків «Непереможні».

Учасники змагалися в трьох навчально-практичних естафетах – «До безпечного місця», «Надай першу допомогу потерпілому» та «Збери тривожну валізу». Останнім був інтелектуальний конкурс, під час якого вони мали дати відповідь на питання та розказати алгоритм дій під час тієї чи іншої надзвичайної ситуації.

Кожну команду-учасницю гучними оплесками та вигуками підтримували їхні групи, честь яких вони відстоювали. Після цікавих і напружених конкурсів, долання естафет та теоретичної частини сімейної пізнавальної гри «Тато, мама, я – рятувальників сім’я» журі оголосили переможців.

previous arrow
next arrow
Slider

Такого роду заходи покликані формувати уявлення дітей про небезпеку під час пожежі, виробляти вміння правильно поводити себе в різних надзвичайних ситуаціях. Але головне завдання кожного з нас - виховувати у дітей почуття відповідальності за особисту безпеку.

Новини

Наше опитування

Чи любить Ваша дитина займатися спортом