Шановні добродії! переконливо просимо вас долучитися до голосування за проект №33 «Green Garden For Kinder Life», поданий закладом на конкурс проектів «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці».

Лише разом, об’єднавши спільні зусилля, активно проголосувавши, ми зможемо набрати максимальну кількість голосів та створити на території нашого дитячого садка міні - ботанічний сад, цікаве, чисте екологічне довкілля для малят.

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ З 01 ПО 15 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ

ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ? Є кілька способів проголосувати за наш проект. оберіть для себе найзручніший!

1. Шляхом заповнення друкованого бланку для голосування

У пунктах голосування в робочі дні з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00 години, у п'ятницю з 09.00 до 17.00 години за адресами:

  • Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», м.Вінниця, вул. Соборна, 59 (центральне приміщення).
  • Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», м.Вінниця, вул. Замостянська, 7 (колишня вул. 50-річчя Перемоги, 7; відділення «Замостя»).
  • Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85 (колишня вул.Островського, 85; відділення «Старе місто»).
  • Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», м.Вінниця, пр. Космонавтів, ЗО (відділення «Вишенька»).

2. Голосування за проекти здійснюється на всеукраїнській платформі

«Громадський бюджет» після реєстрації та авторизації (ідентифікації) мешканця Вінниці на сайті. Посилання для голосування розміщується на офіційному сайті міської ради www.vmr.gov.ua в розділі «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці»

3. Голосування за проекти в бібліотеках міста Вінниці відповідно до графіку роботи

4. Онлайн-голосування на електронній платформі "Громадський бюджет".

Голосування в електронному вигляді можливе для власників банківських карток, які користуються інтернет-банкінгом (Приватбанк, Ощадбанк, ПУМБ, Укрсоцбанк) або за допомогою ідентифікації за Електронно-цифровим підписом. На офіційному сайті міської ради в розділі «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці» розміщено детальну Інструкцію з голосування.

НЕ БУДЬТЕ ПАСИВНІ ТА БАЙДУЖІ, АДЖЕ САМЕ ВАШ ГОЛОС МОЖЕ СТАТИ ВИРІШАЛЬНИМ!

Новини