22 листопада 2018 року відбулося засідання Педагогічної ради «Арт – Багаж: педагогічні знахідки»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
Виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради.Пасікова О.В.
Світ мистецтва в освітній лінії Базового компоненту дошкільної освіти «Дитина у світі культури»(круглий стіл)Криворучко А.М.
«Якою мовою говорить мистецтво»(усний журнал)Криворучко А.М.,
Гуменчук І.О.
Форми, методи та прийоми залучення дітей перед шкільного віку до художньо – естетичної діяльності з урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей.(Презентаційний меседж «А я роблю так...»)Щербань Н.М.,
Нідзельська Н.О.,
Богомаз Ю.О.
«Про стан роботи з образотворчої діяльності в ЗДО» (контрольно-аналітична довідка)Пасікова О.В.
Про підсумки конкурсу на краще створення розвивального середовища із формування естетичних емоцій дітей передшільгного віку засобами образотворчого мистецтва.Криворучко А.М.,
Клунська Н.С.
Виставка та презентація поробок, малюнків (Панорама творчості)Тупченко І.А.

Педагогічний процес у нашому сучасному ЗДО перебудовується і набирає особистісно-орієнтованого художньо-творчого спрямування. Яскравою тенденцією цього процесу є зокрема зростання питомої ваги мистецтва у розвитку творчих здібностей і естетичного виховання дітей передшкільного віку.

previous arrow
next arrow
Slider

У ході педагогічної ради було розкрито головну метою естетичного виховання дітей що полягяє у розвитку творчих здібностей та естетичного ставлення до навколишнього, основою якого є чуттєве сприйняття світу в різних його проявах, емоційне проникнення в стан явищ та предметів, співпереживання своєї причетності до нього.

Під час презентації зразків нетрадиційних форм роботи з образотворчої діяльності, вихователі мали змогу поділитись досвідом роботи, визначити доцільність використання різноманітних нетрадиційних технік та способів зображення дітьми навколишнього світу.

Новини