Вітаємо колектив дошкільного навчального закладу за зайняте І місце в міському огляді–конкурсі стану готовності навчальних закладів до роботи в новому 2016/2017 навчальному році!

Наш дитячий садок здивував усіх вдалим втіленням національного колориту в сучасних інтер'єрах холів і групових приміщень.

Вінницька міська враховуючи значний внесок колективів навчальних закладів міста під час підготовки до роботи в новому 2016-2017 навчальному році, удосконалення та зміцнення навчально-матеріальної бази, забезпечення належних умов життєдіяльності закладів освіти, керуючись частиною 1 статті 52 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», своїм виконавчим комітетом винесла рішення від 01.09.2016 р. № 2015:

«Про нагородження переможців міського огляду - конкурсу стану готовності навчальних закладів до роботи в новому 2016-2017 навчальному році»

1. Нагородити переможців міського огляду-конкурсу стану готовності навчальних закладів до роботи в новому 2016-2017 навчальному році Подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету згідно з додатком.

2. Відділу організаційного забезпечення та діловодства апарату міської ради та її виконкому підготувати Подяки Вінницької міської ради та її виконавчого комітету для вручення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Г. Якубович.

Серед списку переможців огляду-конкурсу для нагородження Подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету за зайняте І місце - Дошкільний навчальний заклад № 21, завідуюча Пасікова Олена Володимирівна.

Завантажити повний тескт рішення Вінницької міськради N2015

Новини

Наше опитування

Чи достатньо коштів держава виділяє на фінансування дитячих садків