23.08.2017 року відбулося урочисте свято до Дня прапора та Дня незалежності України. Під час святкування діти активізували знання про народні та державні символи України, виконали гімн, співали народні пісні, танцювали з чарівними вишитими рушничками.

Державний прапор є символом сувернітету України. Прапори виникли дуже давно, ще за язичницьких часів. В українців прапор дуже шанували: обов’язково захищали під час бою, наче живу людину; честь нести прапор доручалася тільки найдостойнішим воякам тощо.

Державний прапор як символ країни є втіленям національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги.

Державний прапор нашої Батьківщини має синьо-жовту барву. Ці кольори не випадкові. Тисячоліттями наші предки вважали їх священними. Синій колір – це колір води, без якої не було б життя, не дозрів би хліб, це колір ясного, чистого неба. Жовтий колір – це колір вогню, жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого немає життя на землі, це колір пшеничної ниви, хліба, зерна. Це символ достатку українського народу.

previous arrow
next arrow
Slider

Любов до рідної держави діти передали в малюнку на асфальті. Сподіваємося, що позитивні емоції, пережиті під час святкування, сприятимуть підвищенню патріотизму малят, вихованню в них почуття гордості за рідну землю, бажання примножувати її красу і здобутки!

Новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання