10 листопада 2016 року Волошенюк Наталією Леонідівною, вихователем, що атестується у цьому навчальному році, проведено колективний перегляд інтегрованого заняття з патріотичного виховання «Вінниця – колиска мого дитинства» в старшій групі №5 «Веселка».

Патріотизм починається з любові до людини.
Патріотизм починається з колиски.

Василь Сухомлинський

Педагоги мали можливість ознайомитися з передовим педагогічним досвідом вихователя Волошенюк Н.Л. яка у ході заняття з ознайомлення з рідним містом створила усі умови для активної взаємодії своїх вихованців з оточуючим світом емоційно-практичним шляхом, тобто через гру, предметно - практичну діяльність, спілкування, працю, навчання.

previous arrow
next arrow
Slider

У народі кажуть: добрий приклад — кращий за сто слів. Втілюючи цей мудрий педагогічний прийом у життя, педагог Н.Л.Волошенюк власним прикладом закладає у дошкільнят готовність захищати й примножувати здобутки народу, рідного краю.

Вихованці групи продемонстрували свої знання про навколишнє: про близьких людей, про свою «Малу батьківщину» - рідне місто, про надбання визначних людей, що проживали і творили у Вінниці та залишили по собі добрий слід, закріпили знання про державні символи України, рідного міста. Враження від перегляду проведеного заняття залишать у душі педагогів незабутні спогади.

Новини

Наше опитування

Чи знають ваші діти українських народних пісень
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання