З метою підвищення компетенції педагогів в питаннях використання здоров'язберігаючих технологій в практиці музичного виховання ДНЗ 8 листопада 2016 року було проведено практикум «Здоров'язберігаючі технології в практиці музичного виховання ДНЗ»

Сьогодні в дошкільних установах приділяється велика увага здоров’язберігаючим технологіям, які спрямовані на вирішення найголовнішого завдання дошкільної освіти – зберегти, підтримати і збагатити здоров’я дітей. Крім того, серйозним завданням є і забезпечення максимально високого рівня реального здоров’я вихованців дитячих садків, виховання валеологічної культури для формування усвідомленого ставлення дитини до здоров’я і життя як власних, так і інших людей.

Музичні керівники Мархель О.В. та Колесниковою Е.В. у ході майстер-класу надихнули усіх присутніх бажанням виготовити музичні інструменти із підручних матеріалів власними руками.

previous arrow
next arrow
Slider

Практикум завершився феєричним виступом оркестру педагогів, які виконали музичну композицію на власноруч виготовлених музичних інструментах.

Завдяки такій цікавій та змістовній роботі, педагоги розширили свої знання про здоров’язберігаючі технології в музичному розвитку дітей, збагатили уявлення про введення музики в різні режимні моменти.

Новини

Наше опитування

Як музичні інструменти любить Ваша дитина
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання