Вітаємо Вас у групі «Сонечко». Профільність групи - «Виховання казкою» за методикою Л.Фесюкової. Вихователі прагнуть навчити дітей оригінально, незвично, по-своєму не тільки розуміти зміст казки, а й творчо перетворювати хід розповіді, придумувати різні кінцівки, вводити непередбачувані ситуації, змішувати декілька сюжетів в один.

Група раннього віку "Соняшник" працює за методикою Валентинівни Циганової «Образотворча діяльність – джерело естетичних емоцій та розвитку дітей раннього віку»

Допомагаємо зрозуміти дітям, що найпрекраснішим творінням на Землі є людина. Виховуємо моральні почуття, бажання робити тільки добро. В групі проводиться гурткова робота на тему «Години милосердя».

Сенсорне виховання - цілеспрямований розвиток і вдосконалення сенсорних процесів (відчуття, сприйняття, уявлень). Оскільки сенсорні процеси є перший ступінь пізнання, сенсорне виховання виступає як вихідна ланка розумового виховання.

Фізичне здоров'я є головною умовою духовного і морального здоров'я дитини. Від ставлення людини до здоров'я багато в чому залежить його збереження і зміцнення. Навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров'я – одне з найважливіших завдань сучасних дошкільних навчальних закладів.

Вітаємо Вас у профільній групі народознавчого спрямування «Віночок». У своїй роботі ми керуємось таким принципом: «Вища майстерність педагога - це вміння спрятувати духовні сили дитини».

З дітьми групи «Калинонька» ведеться гурткова робота «Театр перед мікрофоном» метою якої є виховання естетичних почуттів, розвиток моральних якостей, творчих здібностей, емоційної сфери дитини.

Новини

Наше опитування

Чи любить Ваша дитина займатися спортом

Наше опитування

Чи відвідує Ваша дитина гурток або студію, секцію
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання