Вірші. Яким би прагматичним не було наше сьогодення – існують речі, які здатні підняти нам настрій і викликати велику порцію позитивних емоцій. Наприклад, тільки добра усмішка з'являється на устах, коли бачиш дитину, яка розповідає вірш.

На жаль, у сучасному світі так склалося, що зараз наші діти більше проводять часу за комп'ютером, ніж із книгою в руках, тому завдання батьків привчати дітей до читання через прості вірші, які дитина легко запам'ятовує.

Загадки розвивають абстрактне та логічне мислення у дітей. Навіть якщо дитина дає неправильну відповідь, це не так вже і важливо. Користь від розгадування загадок є вже в тому, що дитина навчається порівнювати образи, задані в загадці, з образами, які є в його уяві.

Крім того, щоб знайти відповідь, потрібно також скористатися і ресурсами своєї пам'яті. Отже, загадки - це відмінний інструмент для тренування пам'яті та мислення.

У цьому розділі нашого сайту ми будемо розміщувати аудіоказки та аудіокниги для дітей. Інколи трапляються такі ситуації, що ми батьки не можемо почитати дитині казочку - наприклад, в дорозі, у відрядженні, тощо. Тоді на допомогу прийде корисне явище сучасного світу - звукова книга, або як частіше кажуть - аудіокнига, озвучений і записаний у вигляді звукового файлу твір.

Ми почнемо з казок Всеволода Нестайко - одного з найулюбленіших дитячих письменників, чиї витвори зростили не одне покоління. Хто не пам'ятає славнозвісних "Тореадорів з Васюківки" чи "В країні Сонячних Зайчиків"…

Наше опитування

Чи любить Ваша дитина займатися спортом

Наше опитування

Чи люблять ваші діти читати вірші