Приміщення, в якому тепер знаходиться дошкільний навчальний заклад N21, побудоване ще у 1903 році. Спочатку це був маєток графа Грохольського. У 1917 році після Жовтневого перевороту тут розміщувалась більшовицька Рада народних комісарів. У роки Другої світової війни в цьому будинку знаходилася німецька комендатура. У 1943 році, коли місто Вінницю було звільнено від німецько-фашистських загарбників, було прийняте рішення відкрити дитячі ясла.

Спочатку було відкрито лише три групи ясельного віку. Виховувалися тут дітки навіть до одного року. Дитячі ясла були переповнені і виникла необхідність у розширенні приміщення. У 1972 році підприємством «Вінницький м'ясокомбінат» було прибудоване друге «крило» будівлі, яке складалося з 6 груп, музичної зали, харчового блоку.

У 2003 році дошкільний навчальний заклад N21 отримав статус закладу санаторного типу для дітей тубінфікованих та частохворіючих. За ці роки очолювали заклад Новічкова Клавдія Олександрівна, Маршук Єфросинія Станіславівна, Андрущенко Галина Олександрівна, Сорока Зоя Володимирівна, Шульга Галина Миколаївна, Бондарчук Лариса Василівна, Лук'янцева Лідія Тимофіївна. З 2011 року дошкільний навчальний заклад N21 очолює Пасікова Олена Володимирівна.

Знаходиться наш садочок в мальовничому куточку міста. На території закладу ростуть багатолітні дерева різних порід, квітне багато квітів, буяє різнотрав'я. Живе тут багато птахів і навіть білочки. Поруч тече річка Південний Буг.

Природне середовище є окрасою нашого садочка і ми намагаємося використати його для оздоровлення малят, їх екологічного та естетичного виховання.

Присвята садочку

Наш рідний дім,
в житті найперший,
Початок зоряних доріг.
Ти, наш садочок, -
Двадцять перший!
Тобі вклоняємось до ніг!
Наш садок - казковий дім,
Грають промені над ним.
Біля нього річка в'ється,
Дуб із кленами сміється,
Трави, квіти, сосен гілки,
По доріжках скачуть білки,
Чути дзвінкий спів пташок
І веселий сміх діток.
Це «Оленка» - наш садок!